Koszyk

  • Razem: 0,00 PLN

Reklama

Jak zamówić krówki okolicznościowe

Obecnie nie ma możliwości złożenia bezpośredniego zamówienia przez stronę portalu www.krowkanaprezent.pl

W sprawie złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy biuro@marketing.cukierkowy.pl

Już wkrótce uruchomimy sklep, w którym będzie można zamówić krówki reklamowe lub okolicznościowe pod adresem sklep.marketing.cukierkowy.pl

 

 

Letnia przerwa produkcyjna

Z wyprzedzeniem informujemy, że w związku z letnią przerwą urlopowo-technologiczną zakładu produkcyjnego, w lipcu nie będziemy mogli realizować zamówień krówek reklamowych. Zamówienia złożone do 22 czerwca zrealizujemy do końca miesiąca, natomiast wszelkie późniejsze zamówienia będziemy realizować począwszy od sierpnia bieżącego roku. Ze ewentualne utrudnienia dla Naszych Klientów serdecznie przepraszamy.

Wielkanoc 2016

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim  dużo wiary i sił w mierzeniu się z codziennymi zadaniami, a także tradycyjnie zdrowia, radości i spokoju.

Zespół KrowkaNaPrezent.pl

Wielkanoc 2016

Boże Narodzenie 2015

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim życzenia radosnego i rodzinnego świętowania oraz wszelkiej pomyślności  i sukcesów w Nowym Roku.

Zespół KrowkaNaPrezent.pl

Boże Narodzenie 2015

Czekoladki ze zdjęciem!

Jeśli szukacie czegoś innego niż krówka z Waszym zdjęciem polecamy czekoladki z nadrukowaną fotografią, naniesioną bezpośrednio na czekoladę.  Czekoladki są wykonywane z belgijskiej czekolady. Produkcja odbywa się w tradycyjnej manufakturze specjalizującej się w przygotowywaniu nietypowych czekoladowych słodkości. Każda czekoladka jest indywidualnie pakowana w celofan, przewiązany wstążeczką w wybranym kolorze.

Minimalna wielkość zamówienia to 100 sztuk. Termin realizacji to z reguły 2-3 tygodnie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt przez formularz lub email biuro@krowkanaprezent.pl

Wkrótce umożliwimy zamawianie czekoladek bezpośrednio z naszej strony.

 

Wznowienie produkcji po letniej przerwie

W związku z zakończeniem letniej przerwy produkcyjnej zachęcamy do składania zamówień na krówki okolicznościowe.

Okres realizacji zamówienia na krówki w indywidualnej etykiecie to z reguły około 7-10 dni.

Letnia przerwa produkcyjna

Informujemy, że w związku z letnią przerwą urlopowo-technologiczną zakładu produkcyjnego, w lipcu nie będziemy mogli realizować zamówień krówek reklamowych. Zamówienia złożone do 19 czerwca zrealizujemy do końca miesiąca, natomiast wszelkie późniejsze zamówienia będziemy realizować począwszy od sierpnia bieżącego roku. Ze ewentualne utrudnienia dla Naszych Klientów serdecznie przepraszamy.

Boże Narodzenie 2014

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i radości, zarówno w okresie świątecznym, jak też w nadchodzącym Nowym Roku.

Zespół KrowkaNaPrezent.pl

Boże Narodzenie 2014

Świąteczna przerwa produkcyjna

Informujemy o świątecznej przerwie w produkcji krówek, która będzie miała miejsce od 22.12.2014 do 07.01.2015.

W związku z przerwą zamówienia do realizacji w grudniu przyjmujemy do 15.12.2014 włącznie. Kolejne zamówienia będziemy mogli zrealizować dopiero po 08.01.2015.

Za ewentualne utrudnienia serdecznie przepraszamy.

XII Półmaraton św. Mikołajów w Toruniu

W tym roku po raz kolejny zapraszamy wszystkich 7 grudnia 2014r. do udziału w XII Półmaratonie św. Mikołajów w Toruniu. Jeśli ktoś nie decyduje się na czynny udział w półmaratonie, serdecznie zachęcamy do kibicowania biegaczom.

Krowkanaprezent.pl przygotowała na bieg krówki w okolicznościowej etykiecie oraz specjalną partię krówek na cel akcji charytatywnej towarzyszącej Półmaratonowi św. Mikołajów.

Link do strony Półmaratonu: http://biegmikolajow.pl

Copyright © 2018. All Rights Reserved.